گروه پارلمان

گروه پارلمان
مجموعه دانیال کردان پیش فروش مجتمع پارلمان غرب

معرفی پروژه شهرک مدرن دانیال کردان

سرمایه‌گذاری در زمینه مسکن و خرید خانه، ویلا و آپارتمان، همیشه راهکاری مناسب و عاقلانه برای حفاظت از پول بوده است. با توجه به وضعیت تورم حاکم بر کشور و هزینه هنگفت مسکن در تهران، افراد زیادی به خرید زمین تشویق شده‌اند. قیمت نجومی مسکن، باعث‌شده تا بسیاری از مردم با میزان سرمایه‌ای که دارند، امکان خرید آپارتمان یا خانه نداشته‌ باشند. این افراد می‌توانند با سرمایه خود، در منطقه کردان، زمین‌هایی با متراژ 281 مترمربع خریداری کنند.
شهرک مدرن دانیال کردان زمین‌های خود را، با ارائه کامل مشخصات و نقشه زمین، قیمت و شرایط پرداخت قسطی به‌فروش می‌رساند.
با ایجاد فرصت مناسب خرید اقساطی زمین، پرداخت مبلغ پایین‌تر و امکان تسویه حساب در بازه زمانی بیشتر، می‌توانید صاحب ملک خود شوید.

کردان از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در فاصله ۲۵ کیلومتری کرج،  ۶۵ کیلومتری شمال غرب تهران قرار دارد و فاصله آن با هشتگرد ۱۵ کیلومتر و با کوهسار ۵ کیلومتر است. همچنین، مساحت منطقه مسکونی کردان برابر با ۱۰۴ هکتار است.​​​​​​​
کردان منطقه‌ای سرسبز و خوش آب و هوا نزدیک تهران است که در آن چیزی جز باغ‌های زیبا و بزرگ نمی‌بینید. در کردان نه خبری از دود هست، نه ترافیک و نه ساختمان‌های بلند و پر سروصدا و نه هیچ چیز دیگری که خاطرتان را بیازارد.
در گذشته مردم کردان حاشیه‌نشین به حساب می آمدند، اما امروز بیشتر ویلا‌نشین‌های یک منطقه خوش آب و هوا را می‌بینید که برای ییلاق به این منطقه سفر می‌کنند. کردان البته با کارخانه‌های آلومینیوم‌سازی، کارتن‌سازی، ریسندگی و بافندگی و مرغداری که در حاشیه خود دارد به قطب اقتصادی غرب کرج تبدیل شده است. اما این دلیل نمی‌شود که روستای خوش آب و هوای کردان با باغ‌های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو و توت خود، جای خوبی برای استراحت کردن نباشد.
قیمت زمین‌ها و باغ‌های کردان در سال‌های اخیر با افزایش چشمگیری روبه‌رو بود و امروز کردان به منطقه‌ای لوکس تبدیل شده که ویلاهای گران‌قیمت زیادی در آن ساخته شده‌اند. 
کردان زمین‌های حاصلخیزی هم دارد و باغ‌های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو وتوت در این منطقه پیدا می‌شود. یکی از دلایل اصلی سرسبزی و حاصلخیزی زمین‌های کردان رودخانه ارتفاعات کهار است. رودخانه کردان از شمال شرق این روستا به‌سمت جنوب غربی جاری می‌شود و زمین‌های کردان را سیراب می‌کند. این رودخانه از شهرستان ساوجبلاغ و نظرآباد عبور کرده و در اطراف روستای نجم‌آباد وارد رودخانه شور می‌شود.

مشخصات زمین دانیال کردان

متراژ زمین:5000 متر مربع
نشانی زمین: استان البرز، کردان، خیابان برکت، خیابان زامیاد، جنب شرکت زامیاد، پلاک ثبتی 137/1037

نقشه زمین دانیال کردان

نقشه مجموعه دانیال کردان پیش فروش مجتمع پارلمان غرب

مشخصات زمین دانیال کردان

​​​​​​​زمین‌های شهرک مدرن گالریا گاردن به ازای هر مترمربع 10 میلیون تومان و در 12 قسط واگذار می‌گردد

شرایط پرداخت281 مترمربع
پیش‌پرداخت600/000/000
12 قسط160/000/000
تنظیم سند290/000/000
جمع کل2/810/000/000

✅ کارشناسان فروش مجتمع مجلل گالریا در کمال صداقت شما را راهنمایی می‌کنند و دلسوزانه در کنار شما باقی می‌مانند.

◀ کارشناسان ما از ساعت 8 صبح الی 24 پاسخگوی سوالات شما عزیزان پیرامون پروژه مجتمع مجلل گالریا هستند .